Titulní stránka brožurky

Jak (ne)podnikat… je název brožurky (v PDF), která vypráví můj podnikatelský příběh. Je to příběh o vzniku populárně naučné fyzikální knihy, která se stala bestsellerem. Kniha nese název První neučebnice fyziky aneb Čůrají ryby? Doposud se jí (za necelé 4 roky) prodalo přes 18 tisíc kusů, což je na české poměry (prý) úžasné číslo.

Není to žádný motivační příběh, který ukazuje, jak vše dopadne skvěle, když si půjdete za svým, ale ukazuje že vše není buď jen dobré, nebo naopak jen špatné. Vždy je totiž něco za něco…

Věřím, že by někoho mohl zaujmout – motivovat, odradit, pobavit, …

Objednat za 59 Kč
 
 

Ukázky

ukázka ukázka ukázka

13 kapitol  |  PDF  |  formát B5

Objednání

Po odeslání Vám brzy přijdou platební údaje (platba možná pouze převodem). Pokud nechcete čekat, až platba dorazí, pošlete mi prosím potvrzení o platbě. Poté Vám na e-mail přijde PDF soubor a faktura. Jde o klasický tiskový pdf soubor. V případě jakýchkoli potíží mě neváhejte kontaktovat.

Kontakt

Mgr. Petr Stohwasser. Kladská 173/96, Hradec Králové, 50003. IČO 74522345.
DIČ CZ8209273193. Plátce DPH (od 1. 10. 2017).

petr.stohwasser@gmail.comS Vašimi osobními údaji je zacházeno podle zákona č. 101/2000 Sb. Jsou používány pouze pro vyřízení objednávek, případně pro informování o stavu Vaší objednávky/zásilky. Vaše osobní údaje nejsou poskytovány dále.

Petr Stohwasser, Jak (ne)podnikat…, 2020  |  Nahoru ↑